Cestovatelská houpací síť

Mezi skvělé cestovatelské gadgety patří každopádně i speciální cestovatelská houpací síť Jungle Hammock, která je vybavena i ochrannou sítí proti hmyzu. Díky ochranné síti proti hmyzu budete schopni v zmíněné houpací síti kempovat i v junglích a jiných místech, na jakých by vás jinak otravoval či jiná havěť.

Jungle hammock váží jenom 600 g a je o hodně skladnější než stan. S houpací sítí budete schopni dokonce nocovat i v místech, kde je to normálně zakázané, protože rozestavení houpací sítě není považováno za kempování :-).

Powerbanka

neboli záložní baterie je zásadní částí vybavení pro všechny kteří se normálně pohybují na koncích civilizace, kdy není jisté jestli bude možnost si někde nabít telefon. Powerbanka na rozdíl od outdoorové solární nabíječky elektřinu neprodukuje, ale pouze ji uchovává. Na druhou stranu powerbanku můžete používat i ve chvílích, kdy je oblačno. Zkombinujete-li tedy kvalitní solární nabíječku s powerbankou, budete přichystáni na všechno!

Nabíječka se solárními panely

Kvalitní solární nabíječka je výborná vychytávka, kterou ocení každý pořádný dobrodruh. Díky solární nabíječce budete schopni nabít si váš mobilní telefon, gps, či mp3 přehrávač ať už jste na jakémkoliv místě.

Kvalitní solární nabíječka neváží víc než 1/2 kilogramu a zvládne dobít mobil už za zhruba 2 hodiny. Dejte si pozor na solární nabíječky, které jsou až moc levné, či slibují obrovský výkon při minimálních rozměrech.

Reklamní sdělení: Máte rádi přírodu? Často cestujete? Pak pro vás bude solární nabíječka dokonalým doplňkem.