Máte problémy s dluhy tak, že si další vaše půjčka je jenom proto, aby jste uplatil úroky nebo splátky stávajících dluhů? Už jen úroky jsou pro vás problém, který vlastně nemůžete splatit? Tak oddlužonívání fyzických osob je ten termín, který vám z této nepříjemné situace může pomoci.

Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o. – oddlužení fyzických osob

O co vlastně jde? V podstatě, po splnění určitých podmínek a po několika soudních stáních a papírování, vám oddlužení fyzických osob dopomůže k tomu, že stávající hodnotu dluhů snížíte na jeho 30% velikost a jako asi to nejdůležitější je, že zastavíte veškeré exekuce na váš majetek a získáte znovu čas na naplánování splátek. Hyeny, které tedy měly zálusk na tom, že vás okradou o váš dům za skoro nulovou cenu, mají utrum. Pamatujte to, že když jste v nesnázích, neznamená, že není cesty ven a každý si do vás může utírat ruce.

Proces oddlužení fyzických osob je však administrativně a právně náročnější úkon a tedy je vhodné si pořidit na tento proces specialisty v oboru s dlouholetou zkušeností jako je Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o. Sám byste pravděpodobně mohl udělat chybu, která by vás stála to, že vyhlášení o vašem osobním bankrotu nebude a ocitl byste se tam, kde jste byl.

Nechte tedy Advokátní kancelář Tesařová & Kubíková s.r.o., aby vám pomohli a nastartujte nový život, kdy se budete v klidu zase moci vyspat.