Herní konzole za neuvěřitelné ceny jsou tady! Internetový obchod luxusnícena.cz uspořádal celo -sortimentový výprodej! Nyní můžete nakoupit veškeré produkty o 10% nižší cenu. Tato nabídka platí do vyprodání zásob nebo až do odvolání akce.

Co na internetovém obchodě najdete?

Můžete tady najít různou elektroniku. Herní konzole jako je XBOX 360 a také Playstation 3. Pokud vám herní konzole nevyhovují, tak si můžete koupit tablet, které jsou velice výkonné a skvělé na dlouhé cesty. Tyto tablety velice snadno přenášíte.

Díky herních konzolí si užijete spoustu legrace se svými přáteli. XBOX 360 nabízíme bez Kinectu, ale to neznamená, Že byste si ho nemohli dokoupit později. K tomuto XBOXU dostanete také 6 her zdarma a to se určitě vyplatí!

Playstation 3 prodáváme se skvělou technologií Move, se kterou můžete hrát různé sportovní hry, jako je třeba golf, lukostřelba, bowling a jiné.

Záruka zboží, kvalita zboží?

U nás se nemusíte bát, že zboží bude nějak porouchané a vy třeba nedostanete peníze zpět, jak to u některých internetových obchodů bývá. Za prvé se postaráme o to, abyste nikdy žádný vadný produkt nedostali a za druhé, garantujeme vám vrácení peněz v případě neúspěšné reklamace. Nemusíte si nakupovat jiné zboží!

S námi máte jistotu, že to co nakoupíte, opravdu dostanete. Žádné verze z Číny nebo jakékoliv kopie.

Prohlédněte si náš obchod a napište nám, co vám v obchodě chybí, a my se budeme snažit tento produkt doplnit. Pokud budete chtít větší sortiment, tak se také podle toho zařídíme.