Únor je měsíc, kdy slaví všichni zamilovaní. Valentýn se stal u mnoha zamilovaných lidí příležitostí, jak potěšit svého milovaného partnera. Jak na Vánoce nebo na narozeniny, tak i na Valentýna, může nastat problém s tím co koupit?

Dolce Gusto nabízí pro vás ideální řešení. Kávovary Nescafé Dolce Gusto znamenají vlastně několik dárků v jednom. Za prvé jde o dar praktický, protože každý si rád doma v kuchyni udělá kávu a za druhé jde o dárek, se kterým prožijete krásné zážitky, protože Dolce Gusto kapsle vytvoří tu jednu z nejlepších káv, kterou si můžete dopřávat každý den.

Pokud kávovar již vaše drahocenná polovička vlastní, můžete ji obdarovat samotnými kapslemi Dolce Gusto. Z nabídky káv a kávových nápojů si opravdu vybere i tne nejnáročnější milovník kávy, protože jich je veliké množství. A věřte, že každého, kdo vlastní již tento kávovar, bude vždy nadšený z toho, že dostane nové kapsle, které může ochutnat.
Kapsle Dolce Gusto si můžete pořídit jako výhodné balení nebo ochutnávkový balíček, pokud již nemáte vaše oblíbené kapsle vybrány.

Kávovary a kapsle Nescafé Dolce Gusto můžou být nejenom skvělým dárkem na Valentýna, ale především výtečným společníkem pro krásný a příjemně strávený svátek zamilovaných – Valentýn. Voňavá káva a skvělý partner, to je to, co miluje snad každý.