UHF odposlech

UHF neboli rádiový odposlech má svoje klady i zápory. Co se rozměrů týče, tak je UHF odposlech téměř stejný jako GSM odposlech. Zásadní rozdíl ale je ve formě přenosu signálu. Zatímco GSM odposlech využívá telefonní sítě, UHF odposlech využívá rádiový přenos. Používání UHF odposlechu tak sice je prakticky bezplatné, ale na druhou stranu má docela omezený dosah. Běžně se jedná o vzdálenost okolo sto metrů.

 

Odposlech mobilu

Odposlech mobilního telefonu je zcela určitě nejlepší varianta tajného odposlechu. Pomocí odposlechu mobilu můžete velmi snadno sledovat, co se s cílovým telefonem provádí.

Vyjma monitorování SMS, telefonních hovorů, fotografií a dalších funkcí je schopen odposlech mobilního telefonu i monitorovat GPS lokaci telefonu. Kdykoliv tak budete schopni zjistit, zda je mobil v lokacích, kde má být.

GSM odposlech

Jednou z extrémně užitečných forem odposlechu je takzvaný GSM odposlech. Pojmenování GSM vypovídá o tom, že přenos zvukového signálu probíhá využitím mobilních sítí, což má velikou výhodu v tom, že je jeho dosah takřka neomezený. Respektive limitovaný jenom telefonním signálem.

GSM odposlech je velice laciná a dobrá forma odposlechu. Vhodný odposlech jde sehnat za 2 – 5 tisíc kč.

Reklamní sdělení: Máte rádi přírodu? Často cestujete? Pak pro vás bude solární nabíječka dokonalým doplňkem.