Máte chatu a plánujete rekonstrukci nebo jenom pozměnit vytop? Nebo si zakládáte na stylových krbech i ve své domácnosti? Potřebujete kvalitní krb, díky, kterému nevyhoříte? V tom případě je dobré se obrátit na specialisty v oboru.

Firma AB Kamna Krby se zabývá prodejem již řádku let a ve své nabídce nabízí krby od světových kvalitních výrobců. V tomto případě nepodceňovat kvalitu se opravdu vyplatí, vždy v krbu hoří a mnohdy nejste ani přítomen, nedávejte tak šanci tomu, že byste mohl vyhořet.

Na pobočce firmy si pravděpodobně vybere aji sultán, protože zde naleznete až 500 krků, které firma nabízí, není asi potřeba zmiňovat, že jde o přírodní kámen a kvalitní litininové krbové vložky, které jsou pravě ty důležité z bezpečnostního hlediska.

Kvalitní krby vám také kromě bezpečnosti zajistí i výkon mezi 9kw do 26kW s vysokou účinností až 85%. V případě vašeho zájmu lze krby modifikovat jednoplášťově či dvou plášťově, kdy ten druhý tvoří tzv. Tepelný výměník.

Pokud se však v krbech nevyznáte, nezoufejte, navštivte naší pobočku a my vám vše ukážeme vysvětlíme a poradíme, který krby se pro vás nejideálněji hodí. Kontaktujte firmu AB Kamna Krby s.r.o.