Flamingopark přivolává teplo prvních jarních dnů novou kolekcí nazvanou Season of Spring.

V nové kolekci tato česko-australská značka pokračuje ve svém rukopise, přináší další střihy nekonvenčních kalhot, šatů a lehkých topů. Linie se nese na pokraji ležérní elegance a sportovních outfitů. V kolekci najdete nejen odvážnější kousky kalhot s nízkým sedem, ale také střídmější modely, které vynosíte i do práce. Mikiny Rebelution z heboučkého úpletu a lehké svetříky nazvané Puding Vás zase doprovodí na procházky městem. Splývavé šaty nejrůznějších střihů zkombinované se správnou obuví můžou být tím pravým outfitem na formalní událost.

Flamingopark nemá v úmyslu šokovat extravagantností, naopak, snaží se najít rovnováhu mezi použitím netradičních střihů a kombinací základních barev.  V této kolekci převažuje černá, námořnická modrá a malinová. To, co je pro Flamingopark typické, jsou zajímavě řešené detaily. I ten nejobyčejnější pulover má nějakou zajímavou drobnost, například ve formě rafinovaných knoflíků, kterých si všimnete až na druhý pohled.

Základním pravidlem této značky je použití kvalitních materiálů a dodržování etických zásad při výrobě oblečení. Kolekce je určená pro moderní ženy, které se oblékají uvědoměle, zajímají se o příběh, který za každým produktem stojí a dávají přednost pohodlnému, neomezujícímu stylu oblékání.

Kolekce Season of Spring je v prodeji na stránkách www.flamingopark.cz a také v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique, Truhlářská 29, Praha 1.