Při pohledu z okna je patrné, že zima venku panuje zatím jen podle kalendáře. Šedivé počasí na náladě člověku dvakrát nepřidává. Jedním z osvědčených způsobů, jak si zpříjemnit den a navíc dodat unavenému organismu potřebné povzbuzení, je dobrá káva. Kapsle Dolce Gusto jsou zárukou jedinečného prožitku z pití kávy.

Pro přípravu kávy z chytré kapsle je zapotřebí ten správný kávovar. Nescafé Dolce Gusto nabízí kávovary rozmanitých typů, velikostí i cenových relací, které spojuje vysoká kvalita a atraktivní design. Kávovar Dolce Gusto se tak stane ve vaší domácnosti nejen oblíbeným pomocníkem pro přípravu delikátní kávy, ale i elegantní součástí vzhledu vaší kuchyně.

Dolce Gusto kapsle rovněž skýtají mnoho variant příchutí a druhů kávových nápojů, mezi kterými si každý milovník kávy najde to pravé právě pro sebe. Pokud patříte mezi čerstvé přírůstky rodiny Dolce Gusto, kteří svoje kávovary našli pod vánočním stromečkem, můžete se pustit do experimentování a všechny kapsle postupně vyzkoušet.

Jak novým majitelům kávovarů Dolce Gusto, tak těm, kterým zní již několik let po ránu v hlavě magická kombinace tří slov – káva, kapsle, kávovar – je určena výhodná Dolce Gusto akce. Stačí, když zaregistrujete svůj kávovar, a získáte slevu 300 korun při nákupu na e-shopu Dolce Gusto a navíc ochutnávkový balíček kapslí zdarma.

Dejte sbohem špatné náladě z pošmourného počasí s lahodnou kávou Nescafé Dolce Gusto!