Zlatnická váha

Zlatnické digitální váhy vynikají zejména svojí dokonalou citlovostí a jsou schopny vážit s přesností na tisícinu g. Zlatnické váhy jsou také nadstandardně upraveny na vážení šperků, či drahých kovů. Pro jednodušší vážení jsou zlatnické váhy vybaveny speciální vážící vaničkou, do které je možné vybraný předmět vložit. Zlatnická digitální váha je tak citlivá, že dokáže zaznamenat i lehké fouknoutí ze vzdálenosti 1/2 metru.

 

Zlatnické váhy patří mezi nejcitlivější digitální váhy.

Kapesní digitální váha

Digitální váha může pomoci jakémukoliv člověku, kdo má rád vše spočítané. Díky malinkým rozměrům je možné kapesní digitální váhu snadno nosit v kapse, batohu, či kabelce. Digitální váha umí vážit s přesností od 0,1 až 0,001 gramu! Váhy s přesností na 0,001 gramu, bývají běžně využívané pro vážení zlata či šperků, kde je každý gram cenný.

Rybářská závěsná digitální váha

Každý kdo rád jezdí na ryby si zajisté rád zváží své trofeje. Rybářská váha se bez problémů zavěší třeba na větev a hned umožňuje měření váhy úlovků až do hmotnosti 40 kg. Rybářské digitální váhy nebývají tak citlivé jako klasické digitální váhy, a měří z pravidla s přesností na 5 – 10 g.

Reklamní sdělení: Máte rádi přírodu? Často cestujete? Pak pro vás bude solární nabíječka dokonalým doplňkem.