Zaujměte neodolatelnými nehty

Krásné nehty jsou snem každé ženy. Máte-li nehty lámavé, křehké či příliš měkké, nezoufejte. Vyzkoušejte umělé nehty! Profesionální modeláž nehtů dnes živí nejednu úspěšnou kosmetičku. Umělé nehty si může nechat vymodelovat každá žena. Nejste-li spokojena se svými přírodními nehty, neváhejte, navštivte nehtovou designerku a nechte si udělat umělé.

Máte základní dvě možnosti – UV gel a akryl. Akryl je výhodný v tom, že nepotřebujete UV lampu na vytvrzení, akryl ztvrdne sám. Akrylové nehty jsou velmi tvrdé a odolné, neztrácejí však svou pružnost, takže vás překvapí svou odolností a dlouhou životností. Nejvyšší kvality dosahují nehty modelované z prvotřídních materiálů.

Systém pro modeláž akrylových nehtů vyžaduje tvrdidlo a akrylový prášek. Akryl se nanáší na přírodní nehty nebo nehtové tipy pomocí speciálního štětečku. Všechny potřebné pomůcky pro modeláž akrylových nehtů naleznete v . Neváhejte a nakupujte nehtové tipy průsvitné, bílé či barevné. K dostání jsou také tipy s nejrůznějším zdobením. Stačí si jen vybrat to pravé pro vás. Tvrdidla jsou různě rychlá, záleží na vašich zkušenostech s modeláží nehtů, zda si troufnete na rychle tvrdnoucí liquid nebo zda zvolíte raději pomalejší tvrdidlo.

Akrylový pudr je prášek, který se v tvrdidle rozpustí a vytvoří tak modelovací akrylovou hmotu. Akrylový pudr si můžete na D-nails.sk pořídit průsvitný, bílý, barevný nebo s ozdobnými glitry. Můžete tak vytvářet velmi zajímavé kreace, záleží pouze na vaší inspiraci. D-nails.sk má pro vás nyní akční nabídku. Pořiďte si sadu čtyř akrylových prášků (bílý, růžový, průsvitný a make-up) a dostanete k nim navíc dva barevné. Neváhejte, chyťte příležitost za pačesy