Optimální dieta, která změní váš život

Také si myslíte, že už je nejvyšší čas udělat něco s vaší postavou? Shodit přebytečná kila a zvýšit si celkovou fyzickou kondici? Bojíte se ale, že to sami nezvládnete? Proto jsme tu my! Dodržování našich rad a optimální dieta vám zaručí skvělý výsledek! Hubněte snadno, zdravě a pohodlně! My víme jak na to!

Existuje hned několik metod jak zaručeně zhubnout. Stačí se rozhodnout, kterou vyzkoušíte! Společně s dodržováním vašich osobních programů, které vám vytvoříme doslova na tělo, můžete vyzkoušet dvě metody snižování váhy. Jedná se o dietu podle krevních skupin nebo tzv. optimální dietu!

Kontaktujte nás a nechte si odborně poradit! S naší pomocí docílíte štíhlé postavy rychle a bez velkého úsilí!

Optimální dieta a dieta podle krevních skupin

Optimální dieta tvrdí, že by měl člověk do sebe dostávat bílkoviny, tuky a sacharidy v pevně daném poměru. To znamená, že byste měli konzumovat především tuky a to nejlépe tepelně upravené a vyvarovat se sacharidů včetně ovoce.

Dieta podle krevních skupin je potom metodou hubnutí dietou, při které jíte pouze potraviny vhodné pro vaši krevní skupinu. Podle zakladatele této metody se totiž krevní skupiny vytvářely postupně a člověk by tak měl jíst to, co bylo dříve přirozené pro jeho předky.

Optimální dieta a osobní program jsou zárukou úspěchu

S námi to dokážete! Stačí se na nás obrátit a využít služeb našeho poradce na zdravý životní styl. Vyplňte kontaktní formulář a nechce si odborně poradit! Námi vytvořené osobní programy a správně zvolená optimální dieta vám zaručí perfektní výsledek!

Skoncujte s přebytečnými kilogramy jednou provždy! Naše rady a vaše optimální dieta přinesou výsledek, o kterém již dlouho sníte! S námi na to máte!

Kontaktujte nás ještě dnes a vykročte směrem ke štíhlé postavě a pevnému zdraví!