Kontaktní čočky Acuvue

Chcete zažít pohodlí a celodenní komfort s kontaktními čočkami? Vyzkoušejte kontaktní čočky Acuvue! Přijďte a poraďte se u eiffel optic s našimi očními specialisty o užití kontaktních čoček Acuvue. Právě nyní vám nabízíme vám propustné kontaktní čočky Acuvue za skvělé ceny.

Zdravé oči díky kontaktním čočkám Acuvue

Kontaktní čočky Acuvue jsou velmi jemné, neboť jsou vyrobeny ze speciálního silikonhydrogelového materiálu. Vaše oči budou zdravé s kontaktními čočkami Acuvue, zajistí vám vysokou ochranu před UV zářením. Už nikdy nezažijete pocit suchých očí díky kontaktním čočkám Acuvue.

Možnosti využití kontaktních čoček Acuvue

Kontaktní čočky Acuvue vám přináší variabilitu možností využití – z kontaktní čočky Acuvue přinesou vašim očím celodenní úlevu. Závisí na jen vás, zda si budete kontaktní čočky Acuvue ukládáte na noc do čistícího roztoku, nebo si zvolíte, že budete nosit čočky kontinuálně. Pozor, jde to však maximálně 7 dní a 6 nocí.

Oblíbené typy kontaktních čoček Acuvue

• 1 DAY ACUVUE MOIST, 1-DAY ACUVUE TRUEEYE (jednodenní) – příjemný pocit s denními čočkami od rána až do večera
• ACUVUE OASYS (čtrnáctidenní) – připravte své oči na dosud nepoznané pohodlí kontaktních čoček
• ACUVUE ADVENCE (čtrnáctidenní) – čočky pro výjimečný pocit pohodlí od rána až do večera

Pro kontaktní čočky Acuvue jen do Eiffel optic

Navštivte jednu z poboček Eiffel optic a zeptejte se našich pracovníků na kontaktní čočky Acuvue. Jsme tu pro vás, abychom vám poradili a vybrali s vámi ideální typ kontaktních čoček Acuvue. Nakup kontaktních čoček Acuvue můžete zařídit také z pohodlí vašeho domova prostřednictvím našeho e-shopu.