Vhodným a účinným typem reklamy orientované na nové i staré zákazníky bývají reklamní věci. Reklamní drobnosti a dary Váš podnik budou připomínat koncovým odběratelům stejně efektně jako všem vašim partnerům.
Dokonalým a oblíbeným způsobem prezentace zamířené na nejnovější i současné kupující bývají propagační předměty. Reklamní předměty a dárky Vaše jméno mohou připomínat kupujícím tak efektně jako vašim dodavatelům.
V posledních letech si množství podniků přednosti tohoto typu prezentace uvědomuje, a tak stoupá zájem po cenných ale cenově dostupných reklamních nosičích. Nejznámějším z velkých prodejců reklamních věcí a prezentů na náš trh je firma Silic International s.r.o. Propagační a reklamní věci jsou složkou marketingu všech podniků a institucí . S reklamními drobnostmi nejenom obšťastníte obchodní partnery a odběratele, avšak prezentujete tímto hlavně svou firmu a vaše služby maximálně efektivním postupem. Firma Silic International s.r.o. se zaměřuje na zakázkovou výrobu a zhotovení reklamních darů a drobných předmětů, mezi které spadají například: rozlišovače klíčů, silikonové hodinky, klíčenky, silikonové lanyardy (šňůry na krk), krytky na klíče, silikonová pouzdra na mobilní telefony, 3D klíčenky, označovače sklenic, magnetky na lednice, PVC štítky na oděvy, silikonové pásky, silikonové nádobí, silikonové psí známky, pvc peněženky, slap bands, popelníky, silikonová obaly na brýle či plastové zátky. Společnost Silic® International se také zabývá zakázkovou výrobou reklamních dárků na požádání. Primárním materiálem této společnosti je tedy silikon, a to zejména pro svoji výbornou jakost, houževnatost, ohebnost, zdravotní nezávadnost a rozsáhlou paletu barev. Podnik Silic® International se postará o projekt i produkci vhodného předmětu pro jakoukoliv společnost, případně svede uskutečnit vaši úvahu a předělat ji v skutečný tailor made propagační předmět, který bude vaši firmu maximálně vystihovat. Velkou výhodou je hbitost průběhu od zakázky, přes projekt, až po realizaci výroby a dovoz hotových produktů. Firma Silic® jako přímý výrobce zaručuje rychlost provedení zakázky. Při spěšných zakázkách je možné dodat hotové reklamní dárky (např. silikonové štítky nebo silikonové náramky) již nejpozději do jednoho týdne od potvrzení objednávky (včetně lisování loga). Další velkou předností zakoupení bezprostředně od výrobce je cena, která se drží skutečně při zemi. Koncová cena pokaždé obsahuje všechny objednané úpravy (např. ražba atd.), vizualizaci návrhu a dopravu. V případě, že toužíte přitáhnout pozornost a zaujmout svoje kupující a obchodní partnery s reklamními a propagačními dárky, jednoznačně vybírejte produkty z široké nabídky Silic® International s.r.o.