Pronájem kancelářské techniky není v dnešní době nic ojedinělého. Tato služba má bezpochyby své výhody, jelikož každý stroj časem zestárne a opotřebuje se. Při pronájmu se takovým starostem můžete jednoduše vyhnout. Pronájem zařízení je navíc spojen s komplexním servisem i dodávkou potřebného materiálu.

Co vše si můžete pronajmout?

Většina společností nabízející pronájem kancelářské techniky, poskytuje široký výběr mezi jednotlivými stroji. K pronájmu jsou nabízeny tiskárny, kopírky i skenery. Samozřejmostí je možnost volby mezi černobílými nebo barevnými stroji.

Pronajmout si můžete kopírky i tiskárny kvalitních značek. Mezi nejžádanější značky patří Konica Minolta, HP nebo Canon. Nabízeny jsou většinou tiskárny, které vynikají svým levným  provozem i praktická multifunkční zařízení. K pronájmu samozřejmě patří i servis tiskáren i servis kopírek.

Servis a opravy tiskáren provádí specializovaní zaměstnanci buď přímo v kanceláři, v případě větší poruchy je možné si techniku odvést i do provozovny a spravit ji tam.

Jak pronájem probíhá?

Již za několik sto korun měsíčně si můžete vybavit vaši kancelář bez starostí. Stačí pouze si tuto službu objednat, uzavřít s danou společností smlouvu a dopředu složit kauci. Pronájem se obvykle platí klasicky měsíčně. Můžete se však rozhodnout i pro jinou variantu, která spočívá v pronájmu kopírovacího stroje, kdy se výše ceny pronájmu odvozuje od počtu kopií, které na stroji za měsíc uděláte. Je tedy jen na vás, pro jakou formou se rozhodnete.

Jaké jsou výhody pronájmu kancelářské techniky?

Pronájem je výhodný nejen díky poskytování servisu. Většina společností, v případě spokojenosti se zařízením, nabízí také možnost jeho následného odkoupení za výhodnou cenu. Získáte tak kvalitní a prověřený stroj, se kterým máte zkušenosti za zlomek původní  pořizovací ceny.

Další výhodou je i to, že náklady spojené s pronájmem s kancelářskou technikou si můžete zahrnout do nákladů jako odečitatelnou položku od daňového základu.

Mezi další výhody patří:

  • s pronájmem kancelářské techniky již pro Vás nebude žádný stroj nedostupný
  • žádné finanční leasingy či jiné složité financování
  • žádné akontace
  • žádné skryté platby
  • tiskové náplně za výhodnější cenu

Než si koupíte novou tiskárnu či kopírku, rozmyslete se, zda se vám nevyplatí spíše si kancelářskou techniku pronajmout a investovat ušetřené finance do potřebnějších oblastí.