Kdy myslíte, že florbal předhoní v popularitě hokej? Ta otázka není až tak od věci jak se na první pohled zdá. Obzvláště nyní, kde z NHL přichází stále více hráčů do naší ligy kvůli výluce v NHL. S příchodem každého hráče stoupne i zájem o hokej a rostou i návštěvy na utkání. Jsou to hráči zvučných jmen, ale zpět k florbalu.
Popularita florbalu roste přímo geometrickou řadou Dříve, a není to tak dlouho, byl florbal jen doplňkovým sportem, ale dnes již můžete florbal sledovat i živě na ČT. Není to náhoda, že se florbal takto prosazuje. Počet hráčů i oddílů rostl již před živými přenosy na ČT. Živé vysílání florbalových utkání jeho popularitu jen podpoří a obliba bude stále větší. Častějším dárkem pro děti jsou více než kdy jindy florbalové hole. Vždy je dobře když roste obliba sportu a to jakéhokoliv.
Zpět k otázce v úvodu, kdy předhoní florbal v popularitě hokej? V podstatě na tom nesejde. Oba sporty prokazují, že mají pevné místo v životě mnoha lidí a to jak přímo hráčů, tak i fanoušků. Je skvělé, že můžeme sledovat oba sporty i v televizi, ale na hřišti je to ještě lepší. No tak již zbývá jen sednout k počítači a vybrat si ty správné florbalové hole, případně florbalové brankářské masky a najít ten správný oddíl.