Ve virtuální kanceláři můžete umístit vaše sídlo firmy. V podání společnosti Profi-kancelář s.r.o. jde ve skutečnosti o zcela standardní, kompletně vybavené kancelářské prostory s veškerým podnikatelským servisem. Sídlo firmy je navíc na prestižních adresách v Praze 1 ve Školské ulici, Praze 2 na Karlově náměstí a Praze 3 v Husinecké ulici a také v ekonomické variantě na Praze 9 v Poličanské ulici.

Virtuální kancelář má vlastní recepci, která zajišťuje běžný provoz pro všechny klienty, kteří mají sídlo firmy na dané adrese. Stará se o všechny administrativní služby: příjem pošty, e-mailů, faxů, jejich skenování a přeposlání; dále přesměrování či vyřízení telefonních hovorů, evidenci vzkazů a návštěv, které vás tu nezastihnou.

Přehled jednotlivých programů virtuálního sídla firmy

Hlavní programy služeb:

  • MINI-SÍDLO (základní program virtuálního sídla firmy)
  • PROFI-SÍDLO (standardní a nejčastěji poptávaný program naší virtuální kanceláře)
  • PROFI-KANCELÁŘ (virtuální kancelář s profesionálním zázemím)
  • moje PROFI (vlastní konfigurace služeb)

Základní služby virtuálního sídla firmy u nás

Virtuální sídlo firmy je vlastně adresa, kterou máte zapsanou v obchodním rejstříku, ale nemusíte zde být osobně přítomni. Podnikatelské centrum Profi-kancelář se postará o klienty ohlášené i neohlášené, postará se vám o došlou korespondenci, máte možnost využít pevné telefonní linky s obsluhou nebo zasedačku pro jednání s klienty a úřady, kancelář na porady a přípravy. Virtuální sídlo firmy můžete využít na několika adresách v Praze. Od adresy firmy se odvíjí měsíční poplatek za virtuální sídlo firmy. Kromě těchto velice výhodných nabídek vám podnikatelské centrum  nabízí i jiné služby.  Nákup již existujících firem nebo založení nové společnosti. Podnikatelské centrum se postará o registraci na obchodním rejstříku, finančním úřadě a vyřídí vše potřebné i s jinými potřebnými úřady. K virtuálnímu sídlu firmy můžete navíc využít služby jako je vedení účetnictví, daňové konzultace a IT služby.

Sídlo firmy lze objednat u firmy Profi-kancelář s.r.o. (kontakt na společnost zde) a rovnou využít i jejích adres a to Praha 1, Praha 2, Praha 3 a Praha 9.