Založili jste si firmu, ale nepotřebujete mít vlastní kancelář? Můžete si objednat virtuální kancelář, která vám zpřístupní profesionální zázemí za zlomek ceny. Sídlo firmy máte zajištěno během několika minut a přitom můžete pracovat z pohodlí domova. Nezní to lákavě? Podívejme se, jak virtuální kancelář skutečně funguje. Bez sídla firmy se neobejde žádná firma, a proto je třeba se rozhodnout, zda si najmout skutečnou kamennou kancelář, jejíž chod je finančně náročný i přesto, že ji budete používat zřídka, či si zaplatit virtuální kancelář. Pokud nevíte co virtuální kancelář je, přečtěte si o této unikátní službě na Wikipedii v článku s názvem virtuální sídlo firmy zde.

Co získáte prostřednictvím virtuální kanceláře

V rámci standardního balíčku, který prezentuje společnost Profi-kancelář s.r.o. to je přesměrování hovorů, ale také upozorňování na novou korespondenci. Pakliže zatoužíte po daleko propracovanějších službách, bude vám k dispozici také zkušený operátor, jež bude vyřizovat hovory přicházející do virtuální kanceláře. Výjimkou samozřejmě není ani možnost fyzického využití komfortně zařízených kanceláří. Nemusíte se tedy obávat jakéhokoliv kontaktu s úředníky, které zkrátka máte kam vzít. To samé platí i v případě pronájmu zasedací místnosti.

Virtuální kanceláře díky své snadné dostupnosti a minimálním pořizovacím nákladům doslova dobývají současný trh. Zájemci totiž mohou získat velice profesionální služby a perfektní servis v rámci jednoho propracovaného balíčku, kterým jsou virtuální kanceláře poskytované firmou Profi-kancelář s.r.o. Podnikejte proto také s těmi nejlepšími detaily image, k nimž patří ona zmiňovaná adresa společnosti.

Souhrnný přehled jednotlivých nabízených programů

Hlavní programy služeb virtuální kanceláře:

  • MINI-SÍDLO (základní program)
  • PROFI-SÍDLO (standardní program virtuální kanceláře)
  • PROFI KANCELÁŘ (virtuální kancelář pro náročné klienty)
  • moje PROFI (vlastní konfigurace služeb)

Více o programech naleznete na webu společnosti Profi-kancelář s.r.o. v sekci ceník virtuální kancelář, nebo na bezplatné zákaznické lince 800 880 110.