V blízkosti rybníka Svět se nachází ubytování v aparmánech rodinného charakteru – v malebné vesničce Spolí si lze užít ten pravý relax a nerušené soukromí.

Třeboňsko vás nadchne krásnou přírodou a klidem

Ubytování v soukromí vás nadchne neporušenou přírodou a klidem, který vám poskytne a který je ideální pro trávení rodinné dovolené s dětmi. Centrum Třeboně se nachází 5 kilometrů od ubytování a poskytuje kompletní městskou infrastrukturu. Třeboňsko a okolí je známé svou krásnou přírodou a možnostmi kulturního i sportovního vyžití, neb je protkáno naučnými cyklistickými i turistickými značenými stezkami.

Ubytujte se v plně vybavených aparmánech

Aparmány jsou s vlastním přístupem v rodinném domě a zaručí potřebné soukromí a pohodu. Ubytování Třeboň vám nabídne možnost využití bazénu pro soukromou potřebu, grilování na pergole, možnost uschování kol v místnosti u rodinného domu. Na Třeboňsku můžete samozřejmě také rybařit, sbírat lesní plody, využít možnost návštěvy lázeňských služeb anebo navštívit vyhlášený restaurant, kde připravují tradiční rybí pokrmy.

Využijte letní zvýhodněné nabídky, cítit se budete jako doma

Uvnitř aparmánu najdete vše potřebné – kompletně vybavenou kuchyň, útulný obývák, ložnici a samostatnou koupelnu s wc. V našich aparmánech v ubytování v soukromí budete mít k dispozici vše potřebné a prožijete zde relax a pohodu.

Využijte naší Last Minute nabídky ubytování Třeboň zlevněného pobytu za 300 Kč na osobu na noc. Více informací i tipy na výlety naleznete na našich stránkách www.anna-ubytovani.cz.