Vnadná přepychová rekreace kupříkladu v Thajsku může být absolutně skvělá a člověk tak může mít dost zážitků. Jestli se kdokoli rozhodne zejména kupříkladu pro velice interesantní Thajsko, tak může volit Bankok, jenž je nadmíru zvláštní tímto , že nabízí dobré alternativy prohlídky nějakých pamětihodností a rovněž půvabné koupání a další pozoruhodné alternativy pro jakéhokoli .

Jestli kdokoli nepotřebuje vidět přepychové destinace , kde jsou finance , tak může navštěvovat Kubu kromě hotely. Nějaké části Kuby jsou hodně chudé, ale můžou nabídnout nádherné pamětihodnosti , které nelze jinde vidět. Havana nepochybně mezi takovéto lokality patří a v některé z jejich částí jsou vskutku nádherné pamětihodnosti. Nadmíru vyhovující je si najít jednotlivé lokality napřed .  

 Velmi vzdálené destinace jsou pro mnohé lidi skoro úplně neprobádané , poněvadž na ně buď nemají valuty , anebo se jim elementárně nechce. Dominikánská republika dovolená je v tomto ohledu čistě charakteristická a není problém jí opatřit . Stojí ale fakt moc financí , což se mnohým lidem ovšem nelíbí. na poslední chvíli jde ale určitě i tady vcelku dobře ušetřit peníze.  

Na poslední chvíli se zpravidla některé věci řešit nemají, však u dovolené ovšem často platí úplný protiklad . Pokud člověk vyrazí na last minute, tak může našetřit hodně bankovek , což je vynikající. Za velice výhodné ceny je potenciální nalézt bez nesnází i destinace , které byly v minulosti kupříkladu i hodně nákladné a prakticky úplně nedostupné pro kohokoli, kdo měl zájem.