Jestliže má člověk finance , tak si může dost často povolit téměř cokoli. Realita je taková, že peníze samozřejmě hýbou světem a je potenciální se na ně nepochybně spolehnout. Peněžní prostředky můžou kupříkladu nabídnout dobré putování po celém světě. Volit je ale možné i nějaké vcelku laciné zájezdy. Kuba last minute může mezi takovéto dost cenově výhodné zájezdy plně najisto náležet a volit jej může každičký člověk. 

Módní destinace po celém světě můžou poskytnout dobré pobyty, které můžou být velice příjemné. je třeba říct, že nějaké destinace můžou být i vcelku laciné a můžou si je tak povolit i lidé, kteří jsou docela chudí . Třeba airstop.cz je cestovní kancelář, která umí poskytnout dost levně i nějaké docela vzdálené lokality. Našetřit tak můžou lidé velice všedně .

Levné pobyty už určitě nepatří do minulosti a je potenciální si je povolit skoro pokaždé , pokud má člověk alespoň nějaké finance . Německé cestovky jsou nepochybně velice výhodné a můžou člověku nabídnout líbezné pobyty kamkoli . Pokud má člověk přinejmenším prostřední příjem , tak si ovšem takovéto pobyty může bez potíží dovolit. Neodolatelné jsou hlavně nějaké exotické destinace .

Nádherné destinace můžou poskytnout v současné době téměř všechny státy. Je potenciální bezproblémově říct, že za poměrně výhodné valuty může člověk objevit líbezné dovolené. Cenná je třeba z hlediska lokalit Jamajka. Jedná se o stát, jenž je moc cizokrajný a rovněž z pohledu putování hodně cenný . Povolit si jej můžou jen lidé, kteří mají vážně dost financí .