Mezi nadmíru populární destinace patří v současné době najisto zvláště Kanárské ostrovy. Ty můžou být v současné době docela cenově výhodné , což je pro mnohé chudé lidi dost příjemné. Jestli bychom měli vybírat nějaké ostrovy zejména odtud, tak velice populární je především ostrůvek Tenerife, jenž umí poskytnout docela skvělé alternativy prakticky pro kohokoli, kdo chce mít moc příjemné chvilky na dovolené.

Pokud kdokoli potřebuje nalézt hodně laciné pobyty, tak to pro něj často není až tolik složité . Mnohdy stačí jenom jít na určité webové stránky a bez nesnází si objevit rovně zájezdy, které můžou být velice lákavé, a člověk si může v určitých lokalitách užívat moc příjemnou dovolenou. Německé ck nabídnou nějaké zájezdy dost levně a může si je povolit i vcelku nuzný člověk.

Vezmeme-li si podrobněji nějaké dost vyhovující zájezdy, tak v současné době není až tolik těžké objevit mnohé společnosti , které mohou poskytnout takovéto nadstandardní pobyty. Last minute zájezdy můžou být mnohdy značně lákavé a mnozí lidé jsou schopni na ně bez potíží ušetřit , i když jsou docela chudobní . Můžou tak vidět i nějaké hodně luxusní destinace někde v zahraničí. 

Kdo má rád fakt exotické lokality , tak tamten zpravidla vyrazí někam moc daleko , a to kupříkladu od východní Asie anebo do nějakých jiných lokalit. Často ale není problém objevit pokojně i lokality , které jsou vcelku blízké a mohou rovněž poskytnout značný přepych a různorodé exotické věci . Kanárské ostrovy dovolená takováto naprosto nepochybně je a lidé si ji můžou fakt hodně zamilovat.