Cenově výhodné pobyty kupříkladu někde v Evropě mnohdy lákávají a lidé si můžou koupit nějaké last minute zájezdy skutečně za nadmíru výhodné ceny. Není problém nakoupit fakt dost levné pobyty skoro kamkoli , což je hodně příjemné. jako velice zajímavá se jeví zvláště Tenerife dovolenka, která samozřejmě může být dost přepychová a rovněž nikoliv až tak moc vzdálená. 

Egypt je pro mnohé lidi dost slavný a samozřejmě může poskytnout báječné destinace , které nejsou často ani tolik drahé . Báječné egyptské památky doslova okouzlí skoro kohokoli a je potenciální tu vidět dost staré památky, které pochopitelně nikam jinde nejsou. Egypt last minute  též nemusí být až tolik luxusní , tak člověk nemusí samozřejmě nijak hodně dlouhou dobu šetřit peněžní prostředky .

Mnohé moc vzdálené lokality můžou člověku nabídnout vysoké alternativy, které mohou být často i poměrně cenově výhodné . Nadbytek jinak zpravidla stojí vysoké peníze , však na poslední chvilku jde dost našetřit . Mnozí lidé toto samozřejmě ví  a koupí kupříkladu nádherné pobyty Kuba last minute, které jsou jiným způsobem ale dost nákladné a jenom jeden plat na ně zpravidla želbohu zajisté nemůže stačit.

Pokud kdokoli řekne Kanárské ostrovy, tak se mnohým lidem logicky vybaví značný luxus a nádherné lokality , které se logicky zejména tady nacházejí. Určitě je nezbytné promluvit o tom, že zvláště Kanárské ostrovy dovolenka se člověku může moc perfektně rentovat . Často stačí i obyčejný příjem k tomu, aby si lidé mohli na takovouto hodně příjemnou dovolenou valuty našetřit .