Představte si, že právě nutně potřebujete taxislužbu, která působí na území České Lípy, Havířova, Hradce Králové, Liberce nebo nějakého dalšího města ČR. Existují dva způsoby, jak najít kontakt na danou firmu – použít vyhledávání a číslo pracně najít třeba přes Seznam či Google nebo se podívat do katalogu mimopražských taxislužeb, který najdete na stránkách společnosti Taxi Praha.

Jak to funguje?

Celý katalog najdete na stránce http://www.taxi-praha.cz/mimoprazske-taxi. V současné době obsahuje několik desítek měst a obcí, pro která hledávají uživatelé taxi nejčastěji. U každé taxi služby je uvedený odkaz na webové stránky a také stručný popis, který uživatelům představí nabízené služby. Vybrané záznamy jsou navíc rozšířené o telefonní číslo.

Stačí tedy přejít na uvedenou stránku a ze seznamu vybrat město, kde se právě nacházíte. U záznamu bude uveden odkaz na jednu či více taxislužeb. Některá, zejména menší města a obce, ještě nemusí být v katalogu zapsaná.

Taxislužby z celé ČR

Aktuálně obsahuje katalog tipy na desítky taxislužeb pro následující lokality: Benešov, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Doksy, Františkovy Lázně, Havířov, Hodonín, Hořice, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Kroměříž, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jihlava, Liberec, Litoměřice, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Poděbrady, Plzeň, Prostějov, Přerov, Rokycany, Rožnov pod Radhoštěm, Slaný, Strakonice, Šumperk, Teplice, Tábor, Tišnov, Třebíč, Turnov, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Uničov, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Valtice, Varnsdorf, Vlašim, Vsetín, Zlín, Znojmo a Žatec.

Některá města zatím v katalogu nejsou, průběžně však bude přehled upravován a aktualizován. Pro neuvedená města a obce lze využít například katalog www.najditaxi.cz, který je dostupný i pro Slovenskou republiku.

Jak se do katalogu přidat?

Pokud jste provozovatelem taxislužby, která působí mimo území hlavního města Prahy, můžete požádat o zařazení do katalogu. Stačí napsat na e-mail, který je uvedený na zmíněné stránce. Více informací se dozvíte obratem. Navrhnout taxi lze do zatím nezveřejněných kategorií (měst) i do těch, které již nějaký záznam obsahují.