Chorvatsko je proslulé, velkým počtem zátok, ostrovů a ostrůvků …

Ubytování v Chorvatsku a také dovolenou v okolí Omiše si oblíbilo nespočet cestující turistů. Ti, kteří pravidelně tráví dovolenou v Chorvatsku u moře v této oblasti, tvrdí, že Omiš a také celá Omišská riviéra jsou bez pochyb jednou z nejkrásnějších oblastí. A čím si tuto pověst zasloužila? … průzračně čistou, křišťálovou vodou a neskutečně krásnou přírodou, členitým pobřežím – kterým je Chorvatsko proslulé, velkým počtem zátok, ostrovů a ostrůvků …

Kdo se neumí rozhodnout kam letos k moři, tak jednoznačně doporučujeme dovolenou v zátoce Malá Luka ve Vile Adria Sun.

Vila Adria Sun je umístěna na pobřežním výběžku v překrásném borovém háji ve vzdálenosti 20 metrů od moře a 150 metrů pod silnicí, což zaručuje naprostý klid a klid pro Váš relax! Okolí je velmi řídce osídleno, takže zdejší pláže nejsou přeplněné ani v hlavní sezóně. Nejbližší obchody a restaurace najdete v sousedním Staniči, které je vzdáleno asi 15 minut chůze.

Cena zahrnuje: 7x ubytování, případně autokarovou dopravu, používání klimatizace, spotřebu elektrické energie a vody, zákonné pojištění CK, závěrečný úklid, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: stravu, cestovní pojištění a pobytovou taxu 14 EUR / dospělá osoba, děti ve věku 12 – 18 let platí 50% pobytové taxy, děti do 12-ti let pobytovou taxu neplatí.