Třeboňsko je atraktivní lokalitou pro cyklisty, pěší turisty, rodiny s dětmi i ty, kteří si chtějí užít malebnou přírodu, nerušený klid a soukromí. Ubytování Třeboň se nachází uprostřed krásné přírody v osadě Odměny.
K ubytování jsou k dispozici dva plně vybavené apartmány s výhledem přes rybník Svět na město Třeboň. Ubytování v soukromí je ideálním místem pro strávení dovolené s rodinou. Užít si můžete výpravy po značených naučných stezkách, koupání, prohlídky památek či přírodních rezervací.

Aparmány jsou rodinného charakteru, se vším, co budete potřebovat

Apartmány u rybníka Svět se nachází v naprostém soukromí a přesto budete mít vše potřebné na dosah. Večer můžete vyrazit hrát minigolf nebo navštívit jednu z vyhlášených restaurací podávajících rybí speciality. Oba apartmány jsou vybavené a uvnitř naleznete kompletně vybavenou kuchyň se vším potřebným. Protože jsou to apartmány rodinného charakteru, u apartmánů je dětské pískoviště a také pingpongový stůl. Na děti poskytujeme rodinám slevy a celkově je díky svému umístění ubytování v soukromí u rybníka Svět levnější nežli třeba ubytování v centru Třeboně. Přímo kolem apartmánů vede naučná stezka Okolo Světa.

Hezké chvíle pro každého

Ubytování v soukromí si užijí rodiny s dětmi a všichni, kdo mají rádi hezkou přírodu. Naše ubytování se nachází uprostřed přírody, kde naleznete spoustu chráněných rostlin a živočichů, můžete si vyrazit na houby nebo zarybařit. Věříme, že si Třeboňskou přírodu každý zamiluje a na krásné chvíle sourkomí se svými nejbližšími budete rádi vzpomínat. Další tipy na výlety a také informace o akcích konaných na Třeboňsku naleznete na stránkách www.ubytovani-u-trebone.cz. Těšíme se na vaši návštěvu.