Lipno je známé svou rozmanitou přírodou, kvalitními cyklostezkami, pěšími dobře značenými turistickými stezkami a spoustou možností zábavy. Oblast Lipensko vám nabídne nejen krásnou přírodu, ale také příležitosti dobrodružství, zábavy a sportu.

Klid a zasloužený odpočinek společně se vším potřebným na dovolenou

Ubytování na Lipně, které je situováno do klidné části Lipna u Lipenské přehrady má navíc své kouzlo v tom, že vše budete mít nadosah a přesto si užijete tolik potřebné soukromí a klid se svými nejbližšími. Ubytujte se ve vybavené chatce mezi obcí Horní Planá a Pernekem a vychutnejte si klid a malebnou přírodu. Jen dvěste metrů od chatky je možné využít soukromou pláž a zapůjčení zakotvené loďky, nebo hřiště určené k míčovým hrám.

Kiosek s potravinami a malou restauraci budete mít jen třista metrů od ubytování. Ubytování Lipno představuje útulnou chatu s osmi lůžky ve dvou ložnicích, kompletně vybavenou kuchyní, koupelnou a wc a útulným obývákem. Uprostřed přírody zažijete klid a krásný odpočinek.

Tipů na výlety je na Lipensku nespočet

Využít na Lipensku můžete jednu z kvalitních stezek pro milovníky pěších nebo cyklistických výletů, můžete vylézt na Vítkův kámen anebo Stezku korunami stromů a potešit své smysly pohledem na malebné okolí z výšky. Děti i starší ocení také zábavu v podobě radovánek v nedalekém aquaparku ve Frymburku a ti, kdo rádi jezdí na inlinech ocení zase Jezerní inline stezku určenou přímo pro ně. Více o tipech na výlete na Lipensku se dozvíte na www.lipno-micanovi.cz, kde najdete i podrobné informace.

Ubytování Lipno vám dopřeje odpočinek a klid a vše, na co si jen vzpomenete. Můžete vyrazit na houby do úrodných lesů, zarybařit si anebo si jen tak užívat relax v přírodě na pláži. Večer něco ugrilovat anebo vyrazit do restaurace, je to jen na vás.