Ta prostředí, v nichž se den co den pohybujeme, pomáhá utvářet naši duši a naši radost. Proto je imperativní, vyzdobit si okolí hezkými věcmi, umět z příkras vytvořit motivaci, jenž nás namotivuje.
eDekor – e-shop dárky, umělé květiny a dekorace a profesionál na interiérové i vnější dekorace a ozdoby, se již několik let snažíme nabízet kvalitní nápady a zboží z oboru dekorací a přinést vám to nejlepší z toho nejlepšího, zahraniční trendy, které vládnou Británii.

Designové dekorace pro všechny příležitosti

Na našem skladě v Braníku držíme letošní stylové kolekce dekorací, stejně jako na určité evergreeny. Snažíme se zajistit Vám co nejvíce kompletní nabídku z pole dekorací, ihned na odeslání nebo osobně vyzvednutí. Na českém dekoračním trhu máme dlouholetou tradici a jsme důvěryhodným obchodníkem pro výběr a nákup dekorací.
Není naší snahou být „obyčejným“ prodejcem zboží. Nikoli, chceme vás inspirovat, jak fotogalerií tak sortimentem, tak především, být v kontaktu s vámi, paními domácnosti a zákaznicemi obecně.

Hezké dekorace á-la La Provence lidem připomínají

Pro hezké rodinné chvilky jsme na různých veletrzích sehnali nabídku toho nejzajímavějšího, co se z nových kolekcí dá po Evropě sehnat. Klasikou, která se asi nikdy nevyčerpá, jsou neuměle vypadající dekorace motivované francouzským venkovem, vůně a vzory levandule La Provence, imitace okrasných venkovských truhlíků.

Umělé květiny do ložnice i do kancelářských prostor

Dlouhý čas již u nás na eshopu je velmi masivní spektrum produktů z oboru umělých květin. Dlouho jsme pracovali na tom, vybrat pro vás ty nejnovější technologie, jejichš zásluhou pak umělé květiny k nerozeznání od živých jako se nikdy nezdálo možné.

Také máme super dárky k šedesátinám

Když už jsme probrali dekorace, pojďme dále. Na dárky. Víme, že i ta nejvíce trhu znalá osobnost se občas dostane na sucho s inspirací, má-li pořídit dárky pro své rodinné kruhy. Proto přemýšlíme za vás a máme na našem webu vždy něco trochu zajímavějšího. Dárky k úspěšně složeným zkouškám, dárky ženám, pro strýčky, a nesmíme zapomenout i dárky pro děti. Máme dárky nejen originální, ale i dárky pro hobby nebo praktické.
Frekventovanou kategorií dárků jsou dary k padesátinám či ke dni matek. A vybíranou kategorií jsou dary pro novomanžele.