V naší cílené nabídce naleznete kvalitní postele, které ocení každý náročný zákazník, nově nabízíme i luxusní praktické postele s úložným prostorem Betler. Betler postele jsou moderní čalouněné postele. V naší kompletní nabídce nabízíme jak jednolůžka takmanželské postele i postele s úložným prostorem. Naše postele jsou rozděleny na kvalitní postele z masívu, kovové postele a nově luxusní manželské postele. Všechny námi nabízené postele jsou rozděleny tak, aby jednotlivé kategorie vyhovovali Vašim potřebám co nejrychleji nalézt požadovanou postel. Ke každé posteli doporučujeme naše lamelové rošty a to jak pevné, polohovací tak i motorové rošty a matrace do postele. Velkou výhodou námi nabízených postelí je také i profesionální montáž a dovoz vlastní dopravou ZDARMA o této nabídce se dozvíte v popisu u jednotlivých postelí. 

Postele jsou rozděleny do následujících podkategorií:

Dřevěné postele

Dřevěné postele: jsou rozděleny podle rozměrů jednotlivých postelí (180x200cm, 160x200cm, 140x200cm nebo 90x200cm a 100x200cm. Postele jsou potom v nabídce seřazeny podle ceny. U některých postelí jsme schopni vyrobit atypický rozměr nebo barevné moření, tyto informace se vždy dozvíte v jednotlivém popisu u konkrétní postele. Samozřejmostí jsou kvalitní použité materiály a dlouhá životnost jednotlivých postelí. V nabídce naleznete dřevěné postele vyráběné z výběrového buku, borovice, břízy nebo smrku.

Kovové postele

Kovové postele: V této podkategorii naleznete buď celokovové postele a nebo kovové postele a kovové manželské postele s masívním dřevem (nohy, čela nebo obojí). I kovové postele jsou rozdělené podle jednotlivých velikostí (180x200cm, 160x200cm,140x200cm a 90x200cm).

Moderní postele

Moderní postele: jedná se o exklusivní výrobu velmi kvalitních postelí, které jsou určeny velmi náročným zákazníkům. V nabídce naleznete designové postele, kožené postele, ale i manželské postele potažené kvalitní látkou. Rozměry postelí jsou 180x200cm a 160x200cm. Postele jsou potom v nabídce seřazeny podle ceny. Mezi významné výrobce patří společnost RUF BETTEN nebo Betler, tyto firmy patří mezi nejznámější výrobce nábytku se specializací na moderní postele. Samozřejmostí značky RUF BETTEN je německá kvalita, precizní ruční práce, nejnovější technologie a čistý design. Postele Betler jsou zaměřené na praktickou využitelnost postele.  Nákupem postele značky RUF BETTEN nebo Betler si můžete být jisti, že kupujete produkt nejvyšší kvality. Postel RUF BETTEN a Betler znamená chytrou kombinaci designu a pohodlí, která Vám poskytne odpočinek důležitý pro tělo i duši.

Postele s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem: jsou manželské postele, které mají úložný prostor. Tyto postele rozdělujeme i podle rozměrů jednotlivých postelí (180x200cm a 160x200cm). Postele jsou potom v nabídce seřazeny podle ceny. Postele s úložným prostorem jsme schopni vyrobit i atypických rozměrech nebo i v různém barevném moření, tyto informace se vždy dozvíte v jednotlivém popisu u konkrétní postele. Samozřejmostí jsou kvalitní použité materiály a dlouhá životnost jednotlivých postelí. V nabídce naleznete dřevěné postele vyráběné z výběrového buku.

Lamelové rošty