Nelžeme si a podívejte se tomu přímo, my češi prostě máme, po těch letech okupace, rádi když nám někdo něco vyrobí přesně na míru našim požadavkům. V naší malé republice se obor zakázkové truhlařiny rozvinul do obratů desítek milionů každý měsíc.

Nápady pro zpracování vestavěné skříně z MDF

Volba materiálu vestavěné skříně je nejdůležitější otázka, kterou je vždy potřeba promyslet. Hlavním faktorem pro přemýšlení je styl okolního nábytku, kde bude daná skříň na míru nacházet. Vezměme jako příklad má-li skříň stát v obýváku, je materiálu v podstatě závislá jen na vašich přáních.. Do obýváku si české hlavy domácnosti v nejvíce případech vybírají masivní dřevo jako barvu pro výrobu skříně. Druhý nejvíce prodávaný materiál pro vestavěné skříně je laminát. Mluvíme-li však o skříně, které půjdou do kuchyně nebo poblíž koupelny, je rozumné volit laminát, lépe totiž snáší vlhkost.

Přednosti vestavěných skříní

Prvků, které odlišují řadově vyráběnou a nadupanou skříň na míru je vskutku moc. Nejznámější truhláři například už několik let navrhují vestavné skříně s LED osvětlením, aby bylo na vaše věci lépe vidět. Také otevírání dveří se u zahraničních skříní velmi liší. špičkové skříně mají často i samodovírání, kdy se pouze jemně dotknete dveří, a ony se automaticky zavřou.

Styl skříně do kuchyně

Jako vhodný materiál na výrobu Vestavné skříně do kuchyně na míru rozhodně vám doporučíme požadovat laminát. Laminát se totiž na hranách neloupe, ani když pod skříní budete dlouhou dobu vařit dodu v rychlovarné konvici. Laminát se dá nakoupit i s povrchovou úpravou, která vypadá jako dřevo. Máte pak kuchyňskou linku vzhledu krásného dřeva, která ale vydrží mnohem více než dřevo samotné.

Moderní dětský nábytek

Když budeme mluvit o skříních a dětském nábytku, bychom měli pamatovat, že děti se znadno zraní. Skříně do dětského pokoje musí tedy mít zaoblené rohy, dole držátka a odlišné poličky.