Přemýšlíte o rekonstrukci, výstavbě nebo modernizace vašeho bydlení, jen nemáte jasnou představu, jak by jednotlivé místnosti měly vypadat, jak by měl být rozmístěný nábytek či jaké barvy by měly být použity? Pak je na místě nechat si vytvořit 3D návrh, který Vám pomůže vytvořit si reálnou představu o vzhledu každé místnosti.

Co jsou to 3D návrhy?

3D návrh slouží k vizuální prezentaci interiéru jednotlivých místností nebo exteriéru stavby. Klient má tak možnost vidět na vlastní oči, jak bude místnost v interiéru či celková stavba výsledně vypadat ještě před tím, než se zahájí rekonstrukce nebo výstavba. Kromě 3D návrhu je možné nechat si zhotovit klasický návrh, který rovněž každému ukáže, jak budou jednotlivé místnosti vypadat a je vše v místnosti bude k sobě ladit.

Výhody 3D návrhů:

  • zákazník vidí vizualizaci daného prostoru včetně vybavení, použitých barev, nábytku i doplňků ještě před samotnou realizací
  • jsou realistické
  • lze je měnit až do posledního okamžiku před započetím rekonstrukce či výstavby
  • rychlost provedení
  • snadné úpravy v návrhu

Co vše je možné navrhnout ve 3D?

Ve 3D návrhu je možné navrhnout téměř cokoliv. Pro návrhy interiérů se většinou upravují jednotlivé místnosti, rozestavení nábytku a doplňků. Nejčastěji se provádějí 3D návrhy koupelen, kuchyní, a celkových interiérů. Dále se také navrhují exteriéry domů (např. vzhled fasád, zahrad, návrhy pergol), celkové rodinné domy nebo komerční prostory jako restaurace, prodejny či kavárny.

Sdělení Vašich představ a požadavků

Pokud máte strach, že navržení interiéru nebude podle Vašeho vkusu a představ, určitě nenechávejte vytvoření 3D návrhu jen na designerovi. Určitě před vytvořením 3D návrhu sdělte designerovi své představy a nechte si navrhnout více možných řešení. Pokud potřebujete poradit ohledně rekonstrukce a realizace interiérů, pak se můžete obrátit na firmu 3D návrhy. Pardubice a Hradec Králové jsou města, ve kterých tato firma převážně působí.