Postele z masívu

Dřevěné postele prodáváme a vyrábíme pouze z kvalitního dřeva BUK a DUB, zpracování a celkový dojem z dřevěné postele je velmi nadstandardní a ojedinělý. Dřevěné postele jsou velmi oblíbené u zákazníků, kteří hledají pevnou postel s vyšším polehem.

Postele z masivu jsou v nabídce seřazeny podle ceny. Některé postele z masivu  jsme schopni vyrobit v atypických rozměrech nebo jiném barevném moření, tyto informace se vždy dozvíte v jednotlivém popisu u konkrétní postele z masivu. Pro postele z masivuv naši nabídce jsou samozřejmostí kvalitní použité materiály a dlouhá životnost. V nabídce naleznete dřevěné postele z masivu vyráběné z výběrového buku, dubu, borovice, břízy nebo smrku. Některé postele jsou dodávány s rošty, popř. úložnými prostory. Novinkou jsou tzv. celogenerační postele vyznačující se dlouhou životností a velmi kvalitním zpracováním.

POSTELE Z BUKOVÉHO MASÍVU CLAUDIA

Postel z masivu CLAUDIA je postel, v jejímž designu jsou citlivě zkombinované dva ušlechtilé materiály, dřevo a ocel. Postel CLAUDIA nenechá nikoho na pochybách o kvalitě provedení postele. Vyvážený design, robustní konstrukce a precizní dílenské zpracování tvoří z tohoto modelu jeden z hlavních pilířů našeho výrobního programu. Postel CLAUDIA se těší velké oblibě našich zákazníků.

Širší lomené designové bukové čelo postele působí velmi ladně a moderně, bočnice jsou ve vrchní části zkosené. Postel umožňuje nastavení výšky roštu v posteli. Lamelové rošty, matrace a noční stolky nejsou součásti postele a musí se dokoupit.

Postel z masívního buku CLAUDIA uspokojí zákazníky s vytříbeným vkusem toužící po originalitě.

K posteli CLAUDIA doporučujeme noční stolky CLAUDIA 1, CLAUDIA 2 nebo CLAUDIA s podiem a komody CLAUDIA C3 a CLAUDIA C4.

Technické informace

Materiál postele: Buk
Širší lomené designové čelo u hlavy
Šířka bočnic postele: 3 cm
Výška čela postele: 95 cm
Skutečné vnější rozměry postele v rozměru 180×200 cm jsou 208×212,5 cm
Skutečné vnější rozměry postele v rozměru 160×200 cm jsou 188,2×212,5 cm
Výška horní části bočnice od podlahy je 40 cm

Rosty.cz - Postel z masivu CLAUDIA

Rosty.cz – Postel z masivu CLAUDIA