Velmi hezká a kvalitní postel KARLO české výroby je vyrobená z kvalitní laminofólie firem Egger a Kronospan v různém barevném provedení – Hrušeň planá, Akát, Buk, Bříza, Calvados, Bělené dřevo, Ořech Aida, Bílá a Třešeň Romana (vzorník najdete ve fotogalerií pod popisem zboží). Postel má pevnou a stabilní konstrukci. Stabilita postele je docílena tím, že na každé straně jsou bočnice připevněny k čelu postele dvěma šrouby + dvěma dřevěnými kolíky, po utáhnutí je postel velmi pevné konstrukce.

Postele mají tloušťku 3,2 a 1,6 cm, postranice (bočnice) 3,2 cm a jsou opatřeny rádiusovou hranou. Výška lehací plochy (pokud použijete matrace cca 20 cm vysoké) je cca 60 cm, což je optimální výška i pro seniory a spáče hledající vyšší poleh, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy. Výšku postele lze i ovlivnit, neboť postel má výškově nastavitelné patky, 5 poloh (nejnižší poloha je cca 31 cm od země, nejvyšší cca 38 cm + výška roštu a matrace).

Díky použití kvalitního a moderního materiálu je postel nejen vysoce kvalitní, ale také esteticky dokonalá. Velkou výhodou postele jsou také nastavitelné patky na rošty na bočnici postele, jimiž si sami určujete hloubku zapuštění matrace.

Postele z kolekce LINE jsou oceněné prestižním certifikátem „ČESKÁ KVALITA“.

Do postele lze vložit pouze lamelové rošty pevné, polohovací a motorové rošty.

K posteli lze dokoupit i úložný prostor viz. doporučení pod popisem zboží. Úložný prostor potom rozdělujeme podle přístupu na úložný prostor ČELNÍ nebo BOČNÍ. Dále lze k posteli dokoupit noční stolek, komodu nebo šatní skříň.

Postel je určena do moderních ložnic, kde podtrhuje estetičnost a vzdušnost prostoru. Velkou výhodou postele je cenová dostupnost při zachování vysoké kvality.

Rosty.cz - postel Karlo

Rosty.cz – postel Karlo

Rosty.cz - postel Karlo 2

Rosty.cz – postel Karlo

Rosty.cz - postel Karlo 3

Rosty.cz – postel Karlo

Rosty.cz - postel Karlo 4

Rosty.cz – postel Karlo

Rosty.cz - postel Karlo 5

Rosty.cz – postel Karlo