Podíváme se na postel Denis, postele z kolekce LINE jsou oceněné prestižním certifikátem „ČESKÁ KVALITA“.  Postel Denis má čisté a geometrické linie, které ji dávají nadčasový tvar.
Denis je manželská postel a je české výroby. Kromě toho je velmi pěkná a kvalitní. Postel je vyrobena z kvalitní laminofólie firem Egger a Kronospan v různém barevném provedení, podle toho, jak má vypadat – buk, bříza, hrušeň, třešeň,…

Kvalitního a moderního materiálu, který je postel použit, je esteticky dokonalá, ale vysoce kvalitní. si Sami určujete hloubku zapuštění matrace, k čemu slouží  nastavitelné patky na rošty na bočnici postele, čož je velkou výhodou postele.

Rosty.cz - postel Denis

Rosty.cz – postel Denis

Díky pevnou a stabilní konstrukci, má postel velmi pevné konstrukcí. Stabilita postele je docílena tím, že na každé straně jsou bočnice připevněny k čelu postele dvěma šrouby + dvěma dřevěnými kolíky
Postele mají tloušťku 3,2 a 1,6 cm, postranice (bočnice) 3,2 cm a jsou opatřeny rádiusovou hranou. Výška lehací plochy (pokud použijete matrace cca 20 cm vysoké) je cca 60 cm, což je optimální výška i pro seniory a spáče hledající vyšší poleh, což je ideální pro bezproblémové vstávání z lůžka bez zbytečné námahy. Výšku postele lze i ovlivnit, neboť postel má výškově nastavitelné patky, 5 poloh (nejnižší poloha je cca 31 cm od země, nejvyšší cca 38 cm + výška roštu a matrace).
Postel je určena právě do moderních ložnic, kde podtrhuje vzdušnost prostoru a estetičnost. 

Technické informace:
Výška postele k roštu: 32 cm + výška roštu + výška matrace
Materiál postele: laminofólie
Rozměr lehací plochy: 180×200, 160×200
Skutečné rozměry postele: 180×200 – 188,4×206,4 cm; 160×200 – 168,4×206,4
Jednoduché nastavení výšky ložné plochy díky polohovatelnému kování
Výška čela u hlavy: 90cm
Balení: v kartonu