Stále jsem chodil po obchodech a hledal dveře. Tedy dřeve, které by se mi líbíli. Dveře mě být z dřeva, buď masivní nebo dýhované. Prošel spoustu obchodů a nestále nic.

Jednou jsem seděl u počítače a hledal u tam. Najednou mi padly do oka dřeve, jaké jsem si představoval. Nakonec mi jsem zjistil, že patřili jednou člověku Petr Jurečka Stolařství. Našel jsem si jeho stránky kazetove-dvere.cz a pouze žasnul překvapením. Měl tam všechno – historii, jak hrál hokej, dílny, jednotlivý dveře (venkovní, interiérové z masivu, dýhané, vrata, kuchyně, kancelářské stoly, konferenční stoly, …) atd. Nejvíc se mi líbili fotky a slideshow. Fotky má pěkně roztříděné a seřazené. A slideshow? Na něm je všechno pěkně vidět.

Tak jsem nelenil a dřeve u něj objednal. Protože jsem chtěl zvlášťní dveře, jel jsem tam přímo domluvit. Tedy jsem jsem já, protože jsem taky chtěl vidět dílny a jak věci vznikají. Musím říci, uvedl na trh dřevěné dveře, které si ihned získali oblibu u náročných zákazníků. Petr Jurečka se zákazníkem řeší přímo jeho konkrétní požadavky na výrobu , v dnešní době se zákazníci nespokojí s pouze přírodním odstínem dřeva, ale požadují moření do různých odstínů, které ladí s jejich interiérem. Samozřejmostí u výroby dveří je výroba dřevěné obložkové zárubně, které se opět moří na odstín shodný s dveřmi.

Firma byla založena v roce 1993 Vladimírem Jurečkou, který se již 18 let před založením firmy specializoval na výrobu dveří a to konkrétně na vchodové dřevěné dveře a interiérové dřevěné dveře. Dveře se vyráběly na zakázku přesně podle potřeb klientů, dveře si získaly velkou oblibu u zákazníků, kteří požadovali dřevěné kvalitní dveře, ruční výrobu a preciznost. Po 10 letech převzal firmu syn Petr Jurečka, který od útlého věku pomáhal otci v dílně a převzal řemeslo, které má dodnes velmi rád. Právě zkušenosti a specializace na interiérové dřevěné dveře a venkovní vchodové dveře zajistila firmě zakázky, které Vám můžeme ukázat ve fotogalerií.

Petr Jurečka rozšířil výrobu o stylový luxusní nábytek pro nejnáročnější klientelu. V dnešní době vyrábíme dřevěné postele, dřevěné komody, dřevěné skříně, dřevěné okna. Veškerá výroba je realizovaná ve stolárně, která je vybavená nejmodernějšími stroji, abychom obhájili kvalitu náš nejčastější materiál pro výrobu je dub, meranti, který snese ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a design.

Kazetove-dvere.cz - Vchodove_drevene_dvere

</p