Žaluzie do oken Vám do místnosti přinesou pocit domácí pohody a bezpečí. Zajistí přítmí nebo soukromí před pohledy zvenčí. Žaluzie díky naklápění lamel dokáží účinně regulovat světlo. Okenní žaluzie jsou praktickým doplňkem a také oživením interiéru. Světlo procházející lamelami vytváří pohodovou atmosféru a efektní hry stínu a světla.

Vertikální žaluzie

Látky vertikálních žaluzií dokáží světlo příjemně tlumit nebo také mají sníženou propustnost světla a tedy místnost zatemňují. Vertikální žaluzie vnese do místnosti eleganci a šarm. Látka protkaná pronikajícím světlem jemně probarví a zútulní interiér.

Žaluzie do plastových oken

Praktický doplněk, který je v harmonii s designem okna. Velmi snadno se ovládá, hliníkové lamely jsou odolné proti vlhkosti a dokonale regulují světlo přicházející zvenčí. Barvy lamel je možné doladit ke každému interiéru. Jednoduchý doplněk s výbornou funkčností.

Dřevěné žaluzie

Přírodní dotek světla. Špičková kvalita materiálu. Dřevo barevně stálé a odolné proti změnám teplot. Lamely díky citlivému moření dřeva v různých barevných odstínech.
Dokonalé provedení žaluzie, které dodá interiéru nenucený pocit jedinečnosti a exkluzivitu.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu do oken i sítě proti hmyzu do dveří jsou účinná ochrana. S nimi se obejdete bez použití chemie. Nedovolte hmyzu rušit váš klidný spánek. Síť proti hmyzu je perfektním řešením. Díky mnoha variantám provedení uspokojí i náročnější požadavky.

Sítě proti hmyzu mohou být pevné, plisované, na panty nebo rolovací. Každé provedení má svoje výhody. Pevné sítě jsou nejjednodušší, nejlevnější a nejpoužívanější řešení. Pokud chceme, aby okno nebylo sítí zablokováno, použijeme sítě otevírací.

Kvalitní provedení

Všechny provedení sítí mají jemnou ale pevnou  síťovinu, která neomezuje výhled z okna ani nezabraňuje světlu. Materiál rámu sítí i síťoviny je barevně stálý a vysoce odolný proti vlivům počasí. Barvu rámu je možné zvolit v několika provedeních a také imitacích dřeva.

Pro dokonalou harmonii s oknem je možné potažení rámu sítě renolitovou fólií v barvě rámu okna. Sítě proti hmyzu jsou v letních měsících nepostradatelný a efektivním doplňkem.