Eseo je název řady svítidel jednoho z předních a největších výrobců svítidel značky Philips. Řada moderních svítidel nesoucí název Eseo klade důraz na kvalitní konstrukce zpracování a také elegantní vzhled. Jedná se svítidla určená do moderních a také klasických interiérů v neotřelém, ale kvalitním a funkčním zpracování. Zachovány jsou přitom rozumné ceny výrobků tak, aby byly dostupné a použitelné pro kancelářské prostory a do domácností všech spotřebitelů.

Tvar a konstrukce umožňuje širokou škálu využití

Moderní svítidla z této řady nemají jako přední parametr cenu, i když se na ni myslelo od začátku vývoje a výroby. Výsledkem důmyslné výroby je produkce svítidel s rafinovanou funkční konstrukcí s použitím pevných a kvalitních materiálů. V důsledku toho svítidla Philips Eseo nejsou jen ze syntetických matriálů, ale naopak vždy z kovu a případně v kombinaci sklolaminátových prvků.

Ve svítidlech Eseo jsou používány standartní patice, které umožňují široký výběr možnosti světelných zdrojů. Lze použití kompaktní úsporné žárovky, efektivní úsporné LED zdroje i standartní typy halogenových i klasicských žárovek. Philips Eseo vám nabízí kvalitní a moderní svítidla do interiérů za příznivou cenu a doporučujeme jej pro všechny domácnosti.