Hledáte nové stínění pro vaše okna? Už vám nevyhovují staré závěsy nebo už vás omrzely chladně vypadající hliníkové žaluzie. Jistě Vás jako jedna z možností napadly také látkové rolety. Tyto rolety dokáží velmi vhodně doplnit a oživit každý interiér. Jejich velkou výhodou je opravdu velký výběr látek a následně jejich barevných variant, takže je snadné roletu vhodně přizpůsobit charakteru interiéru nebo vybrat barvu, která je blízká Vašemu srdci.
Věděli jste však, že lze tyto velmi oblíbené okenní rolety objednat a nakoupit online na internetu? Ano, lze! A velmi snadno! V našem eshopu zaluzie-rolety.com si můžete parametry rolety zvolit na míru Vašich požadavků. Rozměr si určíte přesně podle Vaší potřeby, vyberete jednu z látek a potom její barvu. Můžete si vybírat z rolet ovládaných řetízkem nebo pružinové samonavíjecí. Rolety nabízíme klasické univerzální bez postranních lišt nebo také kompaktní kaslíkové rolety určené pro montáž do plastových oken.
Pro naše rolety do oken nabízíme látky zatemňovací i pouze stínící. Zatemňovací látky jsou vhodné především do ložnic a doporučujeme je využít pro kaslíkové rolety, v této kombinaci dosáhnete nejlepšího zatemnění.
Ke každé roletě je na stránkách eshopu přiložen praktický návod na zaměření i montáž.
Rolety k Vám doručíme do 7 pracovních dnů. Pokud potřebujete poradit s výběrem, rádi Vám zdarma pomůžeme.