Naše kominická firma je trhu již mnoho let, již více nežli 30 let, proto nikoho nepřekvapí, že máme mnoho zkušeností v oboru. Ba co více, nabízíme zkušenost a rychlost mladých mužů, kterými pravidelně doplňujeme naše stavy. Všechny kominické práce provádíme pomocí osvědčených metod, ale v případě nového ověřeného trendu jsme také přizpůsobiví. Vše vždy záleží na domluvě s klientem.

 

Pokud se Vám stane, že Vám např. začne špatně táhnout komín, neprodleně kontaktujte odborníka, nejlépe kominíka, který má dostatek moudrosti, aby vše dal do pořádku, jak má být. Nedoporučujeme zkoušet různé návody na internetu, jak se dá vyvložkovat komín svépomocí. On má totiž každý komín svá skrytá specifika, což se odrazí u vložkování. Tudíž co platí pro jeden komín, neplatí nutně pro druhý. A jelikož nám projde pod rukama mnoho komínů, víme přesně, co dělat. Vše začíná plány komína a končí u úklidových prací a vypsání protokolů. Je lepší nic nepodcenit a raději vykonávat dle zákona pravidelné revize, aby se pak nemuselo zasahovat v zimě, kdy je komín nejvíc potřebný.

 

Nejen vložkování komínů, ale všechny kominické služby se snažíme dodávat v krátkých lhůtách a samozřejmě se zárukou na provedené dílo. Naše kominictví vyzkoušelo již hodně občanů naší země, třeba je to i Váš soused. Máme opravdu mnoho spokojených referencí, jež mohou být zárukou kvalitně odváděné práce. Budeme se na Vás těšit!

Autor: http://vlozkovani.cz