Granitové kuchyňské dřezy s miskou poskytují svým uživatelům maximální pohodlí. Zatímco v jedné vaničce můžete nádobí umýt se saponátem, ve druhé vaničce jej následně opláchnete. Výsledkem se rychle a snadno stane dokonale čisté nádobí.

Pokud ve Vaší kuchyni nemusíte příliš šetřit místem, bude se granitový řez s miskou dobře hodit. Pozornost na sebe upoutá i svým neobyčejným vzhledem. Černý, šedý, zlatavý nebo bílý dřez zaujme určitě každou Vaši návštěvu.

Granitový kuchyňský dřez s miskou obstojí i v domácnostech, kde se hodně vaří a často manipuluje s nádobím. Granitový kuchyňský dřez s miskou představuje v podstatě dvojitý systém, ve kterém se dají rafinovaně využít dvě oddělené mycí plochy.

Při vybírání kuchyňského dřezu je důležité zvolit dostatečně velký a kvalitní výrobek. Na trhu se totiž objevují i méně kvalitní napodobeniny grantových dřezů, které v sobě obsahují příměsi, které v granitových dřezech nemají co dělat. Výsledkem je sice nižší cena, ale také klesající kvalita dřezu.

Když zvolíte granitový dřez značky Franke nebo Schock, sázíte na zaručenou jistotu té nejvyšší kvality. Tyto společnosti se zabývají výrobou granitových dřezů s miskou už desítky let a svoji výrobní technologii dovedly k dokonalosti. Kuchyňské dřezy s miskou od těchto výrobců jistě obstojí i u Vás doma.