Do každého interiéru i exteriéru je třeba pozorně vybrat dveřní kování, které bude odpovídat charakteru budovy, vašim požadavkům a doplňovat styl, který se vám líbí. V dnešní době je na výběr z mnoha typů a stylů kování na dveře.  Protože firmy jdou většinou s dobou, firma Dorro nabízí především dveřní kliky moderního stylu.

Styly moderní i klasické

Vyberou si lidé, kteří milují luxus i nadčasový styl. Pro ty, kteří se nebojí výrazného a vkusného doplňku, který dodá hodnotu jejich interiéru jsou jako na míru dělané dveřní kliky z řady Lucea a Cartier. Tyto dveřní kliky jsou na hmatníku zdobené broušenými kamínky od Swarovského a vypadají opravdu elegantně v každém interiéru. Pro zákazníky vyznávající klasický styl a masivní nábytek je připravena řada s názvem Royal. Vybere si opravdu každý.

Záruka kvality a vkusu

Záleží také na materiálu – aby ladil se zbytkem zařízení a byl kvalitní. Dorro nabízí kvalitní materiály s názvy Satin Chrome, Matný Nikl, Nerez a Zlatý. Na kliky na dveře z materiálu Zlatý dostanete záruku 15 let. Firma Dorro zaručuje kvalitu a dokonalou funkčnost, navíc tyto kliky podtrhnou eleganci a hodnotu vašeho obydlí.

Je třeba zvolit dveřní kování také podle toho, kam je určeno – jestli jako vnitřní, venkovní anebo jako sada na wc a do koupelen se zamykáním.

Objednávat můžete bez rizika z pohodlí a klidu domova s možností dopravy a vším, co budete potřebovat – na vaše otázky firma Dorro ráda odpoví.