V případě, že sháníte nové úsporné a výkonné tepelné čerpadlo, je firma CTC Plzeň pro vás tou pravou. CTC Plzeň se zabývá již řadu let prodejem, montáží i návrhy energetických zařízení a instalací otopných soustav. Její specializací se stala tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan, která jsou na trhu velmi žádaná.

Jedná se totiž o nejmodernější a nejspolehlivější tepelná čerpadla, která jsou v současnosti nabízena. Jejich inovace spočívá v systému chlazení, díky kterému jsou i při nízkých venkovních teplotách schopny zachovávat svůj topný výkon až na 100%. Při teplotách dosahujících až -25°C jsou čerpadla Mitsubishi Zubadan stále schopny udržet až 75%. Díky stabilnímu výkonu a vysoké energetické účinnosti navíc nepotřebujete ani elektrický dohřev a máte záruku, že se během zimy nezvednou provozní náklady.

Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan mají široké možnosti použití. Využít je můžete k topení, k chlazení, k ohřevu teplé užitkové vody i k ohřevu vody do bazénu.

V CTC Plzeň vám zdarma vypracují návrh systému přesně dle vašich potřeb. Pokud tedy nechcete zbytečně utrácet za provozní náklady a chcete mít záruku spolehlivosti, vyzkoušejte Mitsubishi Zubadan.