Zakládáte rodinu, toužíte po vlastním bydlení a řešíte nesnadnou otázku kam směřovat svoji životní investici: dům či byt? Chvíli vítězí útulně zařízený byt, ale zároveň vás unáší myšlenka na vlastní baráček se zahradou? Pojďme zvážit několik plusů a mínusů obou typů tohoto bydlení.

Rodinný dům s velkým obývacím pokojem, terasou a bazénem. Děti v létě řádí na zahradě, vy s přáteli grilujete, užíváte si klidu a prostoru, jste vlastními pány. Nebo byt v centru města, kde máte obrovské kulturní nabídky, pracovní i nákupní příležitosti, jednoduchou dopravu, skvělý výhled na město a žádné starosti? Těžké rozhodování. Ale je třeba zvážit i další okolnosti.

Pokud se stane rodinný dům pro život rodiny malým, je možné ho jednoduše rozšířit o přístavbu. Pokud začne mít nedostačující rozměry byt, je možné se přestěhovat do většího, ale s tím souvisí i změna prostředí. Noví sousedi, pro děti nová škola, noví kamarádi.

U rodinného domku sice budete mít vlastní zahrádku, větší životní prostor, ale kdo se o to vše bude starat? V bytě nemusíte řešit žádné problémy typu zanesené okapy, zatékání střechy či zavlažování trávníku.

Pokud řešíte podobnou situaci a chcete mít jistotu, že svoje peníze investujete správně, je možné se obrátit na realitní kancelář. Já osobně doporučuji Parva s. r. o., nabízí reality Sušice, Přeštice, Hořovice, Žebrák ale také domy a byty Plzeň, Rokycany, Holoubkov a další. Zkušení odborníci vám poskytnou poradenské a finanční služby zdarma, navíce budete mile překvapeni korektním jednáním této společnosti. S Parva s. r. o. bezpečné investování a ty nejaktuálnější reality. Zbiroh, Hořovice, Plzeň a Rokycany tato města se mohou stát vaším novým domovem díky Parva s. r. o.