Výměna autoskla není někdy jednoduchá. Každý automobil má jinak umístěné autosklo. Naši mechanici dávají velký pozor, aby vaše autosklo bylo připevněno správně a bez chyby. Veškerou výměnu provádíme ZDARMA a to podle pokrytí vaší pojistky povinného ručení.

Výměna autoskla zdarma – průběh?

Jak dlouho bude tato výměna autoskla trvat? Záleží hlavně na typu automobilu. Z pravidla výměna trvá několik hodin při nejhorším několik dní. Pokud ovšem nastane situace, kdy budete muset nechat váš automobil u nás několik dní, tak vám samozřejmě nabídneme náhradní automobil. Autosklo vyměníme a můžete s vaším autem opět odjet.

Tónování autosklo do čtyř odstínů

V letních měsících to bude v automobilech jako v sauně a tak je potřeba se před tímto horkem chránit. Tyto fólie na autosklo zmírní přehřátí v automobilu a tak budete usedat do příjemného chládku. Je dokázáno, že tyto fólie na autosklo pomáhají odrážet UV záření a tím pádem zlepšují teplotu v autě.

Leptání VIN kódu do autoskla – krádeže

Auta se v této nejisté době kradou čím dál víc a tak je zapotřebí se chránit jakýmkoliv způsobem. Pokud si vyleptáte VIN kód do vašeho autoskla, tak máte zaručeno, že odradíte potenciální zloděje. Z jediného důvodu a to je ten, že bude zapotřebí vyměnit veškerá okna v automobilu a to se jim nějak nevyplatí, tak raději půjdou dále.

Kde nás naleznete?

Firma Autosklo-TIP sídlí v mariánských horách v Ostravě. Sídlíme naproti bývalého O2. Tuto firmu nejde přehlédnout. Je tady k vidění obrovské logo.